Kalkulator transportowy

O nas

AdobeStock_432859255

 

Cechą wyróżniającą Vironcargo sp. z o.o. jest wąska specjalizacja, przedstawiająca szeroki wachlarz usług transportowych, w których firma osiągnęła najwyższy poziom profesjonalizmu. Mowa o transportach ładunków takich jak - międzynarodowe przewozy syntetycznego kauczuku i innych polimerów, transporty na terytorium Wspólnoty Niepodległych Państw, kontenerowe, ponadgabarytowe, płynne, ADR ładunki każdej kategorii - to główne spektrum usług, których specyfika została przez nas rozpracowana i wyklucza to możliwe błędy.

Firma spedycyjna

Dla przewozu ładunków o wysokiej wartości, lub ładunków wymagających specjalnych warunków, takich jak na przykład ściśle określona temperatura lub specjalnie przygotowane naczepy, specjaliści naszej firmy spedycyjnej przeprowadzają dokładny i przemyślany dobór transportu, dlatego też klient może być pewny, iż przewożony obiekt będzie doręczony do adresata w stanie nieuszkodzonym. Oprócz tego, nasza firma transportowa jest ubezpieczona w wiodącej firmie ubezpieczeniowej w Unii Europejskiej, a wedle życzenia klienta realizujemy również indywidualne ubezpieczenia ładunku.

Funkcjonowanie logistyki w Vironcargo sp. z o.o. jest na tyle sprawne, że odpowiedź na ofertę klienta i wycena odbywa się w najkrótszym możliwym czasie. Oprócz tego, klient dostaje od nas pełną informację o plusach i minusach różnych wariantów transportu. Otwartość na dialog i szczerość - to priorytety polityki firmy. Jeśli przy wybranej opcji przewozu wystąpią opóźnienia lub ryzyko, specjaliści naszej firmy transportowej niezwłocznie poinformują o tym klienta. Istnieje również możliwość regularnego przekazywania informacji o aktualnej lokalizacji towaru i czasie pozostałym do celu 24 godziny na dobę.

Spedycja? Firma transportowa Viron Cargo!

Zespół Vironcargo sp. z o.o. to spójny zespół profesjonalistów, którzy zawsze pozostają na bieżąco ze zmianami na rynku przewozowym, śledzą za poprawkami i nowościami w prawie celnym i cały czas podwyższają swoje kwalifikacje.