Kalkulator transportowy

O nas

AdobeStock_432859255

 

Cechą wyróżniającą Vironcargo sp. z o.o. jest wąska specjalizacja, przedstawiająca szeroki wachlarz usług transportowych, w których firma osiągnęła najwyższy poziom profesjonalizmu. Mowa o transportach ładunków takich jak - międzynarodowe przewozy syntetycznego kauczuku i innych polimerów, transporty na terytorium Wspólnoty Niepodległych Państw, kontenerowe, ponadgabarytowe, płynne, ADR ładunki każdej kategorii - to główne spektrum usług, których specyfika została przez nas rozpracowana i wyklucza to możliwe błędy.

Firma spedycyjna

Dla przewozu ładunków o wysokiej wartości, lub ładunków wymagających specjalnych warunków, takich jak na przykład ściśle określona temperatura lub specjalnie przygotowane naczepy, specjaliści naszej firmy spedycyjnej przeprowadzają dokładny i przemyślany dobór transportu, dlatego też klient może być pewny, iż przewożony obiekt będzie doręczony do adresata w stanie nieuszkodzonym. Oprócz tego, nasza firma transportowa jest ubezpieczona w wiodącej firmie ubezpieczeniowej w Unii Europejskiej, a wedle życzenia klienta realizujemy również indywidualne ubezpieczenia ładunku.

Funkcjonowanie logistyki w Vironcargo sp. z o.o. jest na tyle sprawne, że odpowiedź na ofertę klienta i wycena odbywa się w najkrótszym możliwym czasie. Oprócz tego, klient dostaje od nas pełną informację o plusach i minusach różnych wariantów transportu. Otwartość na dialog i szczerość - to priorytety polityki firmy. Jeśli przy wybranej opcji przewozu wystąpią opóźnienia lub ryzyko, specjaliści naszej firmy transportowej niezwłocznie poinformują o tym klienta. Istnieje również możliwość regularnego przekazywania informacji o aktualnej lokalizacji towaru i czasie pozostałym do celu 24 godziny na dobę.

Spedycja? Firma transportowa Viron Cargo!

Zespół Vironcargo sp. z o.o. to spójny zespół profesjonalistów, którzy zawsze pozostają na bieżąco ze zmianami na rynku przewozowym, śledzą za poprawkami i nowościami w prawie celnym i cały czas podwyższają swoje kwalifikacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić optymalne warunki transportu w każdych warunkach i to niezależnie od obowiązującego na danym terenie konspektu prawnego.

Naszym celem jest:

  • uproszczenie procedury zamawiania przewozu,

  • skrócenie czasu niezbędnego do przygotowania taboru dla określonego przewozu,

  • zapewnienie klientowi maksimum informacji na temat przewożonego towaru,

  • zorganizowanie transportu w sposób ekonomiczny i bezpieczny,

  • zadbanie o bezpieczeństwo towaru i zapewnienie mu optymalnych warunków przewozowych.


Co możemy zaproponować Klientom jako firma transportowa?

Jako doświadczona firma transportowa pomagamy naszym klientom znaleźć optymalne rozwiązania, dzięki którym usługa przewozu towarów będzie realizowana w sposób ekonomiczny i bezpieczny. Oferujemy szereg usług, w ramach których zapewniamy kompleksową pomoc logistyczną.

1. Transport kontenerowy

To rozwiązanie, dzięki któremu można bezpiecznie przewieźć różne rodzaje towarów na bardzo duże odległości. Kontener stanowi pewną formę ochrony przed zniszczeniem ładunku. Jest też doskonałym rozwiązaniem dla firm, które chcą drogą morską, lądową lub koleją przewieźć przedmioty o niestandardowych wymiarach i kształtach.

2. Transport artykułów płynnych

Jest to usługa, która wymaga profesjonalizmu i doświadczenia. W tym celu wykorzystujemy jedynie sprawdzone i posiadające niezbędne certyfikaty cysterny. Realizując usługę przewozu, stosujemy rozwiązania, które na bieżąco kontrolują temperaturę i ciśnienie panujące wewnątrz nich.

3. Transport ponadgabarytowy

Nasza firma spedycja zapewnia bezpieczny i profesjonalny transport przedmiotów o ponadgabarytowych rozmiarach i dużym ciężarze. Nasi specjaliści pomogą zdecydować, czy wybrany towar kwalifikuje się do tej kategorii przewozów.

4. Transport towarów niebezpiecznych

Oferujemy możliwość przewożenia towarów szczególnie zagrażających otoczeniu i środowisku. Nasza firma spedycja zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie niezbędne do przewozu towarów ADR.

5. Transport towarów o dużej wartości

Jesteśmy podmiotem gwarantującym bezpieczeństwo przedmiotom o szczególnej wartości. Nasza firma spedycja ma ogromne doświadczenie w ich zabezpieczaniu. Korzystamy też z dodatkowych ubezpieczeń, dbając w ten sposób o interesy naszych klientów.

6. Transport międzynarodowy kauczuku i polimerów

Oferujemy możliwość przewozu materiałów o szczególnych właściwościach fizykochemicznych. Gwarantujemy, że transportowany przez nas towar nie straci swoich pierwotnych cech i zostanie dostarczony w niezmienionej formie do klienta finalnego.

7. Transport na terenie WNP

Nasza firma transportowa świadczy usługi na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw. Pomagamy naszym klientom przebrnąć przez wszystkie tamtejsze przepisy prawne i co najważniejsze — zapewniamy bezpieczeństwo przewożonym towarom. Jesteśmy w tym najlepsi!

Reasumując, jesteśmy podmiotem, który zapewni klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy profesjonalnie pomogą w wyborze optymalnej oferty.